| RAY a întrebat:

La voi durerea dupa extractia de masea cam cat a durat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Pana in seara aceea.Cred ca depinde de la persoana la persoana pentru ca unii au pragul durerii mai scazut. Daca doare, ia un analgezic.

| vladv26 a răspuns:

Pe mine a durat 5-6 zile in jur de o saptamana

| CartoonN a răspuns:

Nu stiu cat e durere si cat e jena.
Iti simti gura punga.

| marian5888 a răspuns:

Pe mine nu m-a durut deloc(cand ti-o scoate e naspa dar nu doare) doar o senzatie de gol dupa