| AvalohAlyn a întrebat:

La voi si-a facut efectul MemoPlus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Queenofpain19999 a răspuns:

Buna. Da, eu mereu dupa ce iau MemoPlus sunt intr-o dispozitie buna si am chef de invatat. Am reusit sa invat pentru teza la bio materia dintr-un semestru intr-o singura saptamana, de asemenea am reusit sa fac exercitii la mate (pe care urasc sa le fac, in general), venindu-mi foarte rapid ideile si intr-adevar MemoPlus mi-a prins bine in perioada incarcata. De preferat e sa nu le iei pe stomacul gol si sa iei doar una pe zi, in caz ca vrei sa le folosesti. Bafta! happy

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu... am uitat...

| Adry05 a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic daca in cazul memoriei mi-a facut ceva, dar m-a facut cand am avut nevoie sa invat si 6 ore fara pauza, in conditiile in care inante dupa maxim o ora jumatate luam pauza. E bun ca reuseste sa-ti mentina concentrarea si-ti da energie in sensul asta, mult mai multa decat cafeaua.

| SilviaPunct a răspuns:

Efectul acestor pastile care favorizeaza memoria se bazeaza pe administrarea de durata. Adica trebuie luate mai multe luni, timp in care citesti, pentru a observa imbunatatiri. Iti spun din experienta, eu iau lecitina zilnic de cativa ani.