| numesiprenume0 a întrebat:

Lungime de 16 si grosime de 12 cm e ok la 23 de ani? Care este minimul, dar si maximul atunci cand nu este vorba de vreo patologie? As fi formulat altfel dar nu ma lasa filtrele, sper sa se inteleaga la ce ma refer... ofer funda pentru detalii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Lungime de 16" - depinde de unde ai măsurat (până in vârf, bănuim)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Patologia in cazul tau tine de psihiatrie, nu de urologie. Sa ajungi la 23 de ani si sa nu iti fie clar ca 16/12 e bine-mersi...

| Catrice a răspuns:

Găsești astfel de țevi de wc pe țevi.rowinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai tu ne intrebi pe noi daca e ok? la 23 de ani?

| Frank51 a răspuns:

Cat mai mare si cat mai groasa(daca te ajuta si calul e un plus).

| sabin89 a răspuns:

"Lungime de 16 si grosime de 12 cm"
Că o ai lungă de 16 cm înţeleg. Dar groasă de 12 cm?

| Digikey a răspuns:

Ti-ai cumparat pisica?

| nicu991 a răspuns:

Asa ceva https://images.okr.ro/......-1000_1000
E numai bun, fix ce trebuie rolling on the floor

| morfeo a răspuns:

12 cm grosime auzi la ellaughing)) Mai taie din ele da-le dreacului

| Kajun a răspuns:

Încă 4 cm la cei 12 și ai plua pătrată.