| PeStraziGoale a întrebat:

M`a luat asa dintr`o data acum o durere insuportabila de burta(in jos putin). crying Ce poate fi? Recunosc ca azi am baut 2-3 guri de energizant, dar nu m-a durut nimic atunci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pinkyx a răspuns:

Nu e de la menstruatie?:-s

3 răspunsuri:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Stiu sigur ce ai!
Mi s-a intamplat exact la fel.
Trebuie sa te operezi de apendicita.
Nu este neaparat de la energizant dar apendicita este o infectie acuta cu grad major de risc ce se caracterizeaza prin inflamatia apendicelui vermiform. Infectia apendiculara se poate transmite foarte rapid la peritoneu, declansand apendicita, o afectiune ce pune viata in pericol. Mai exact te doare in dreapta jos nu?
Du-te la doctor mai bine daca in 3 zile nu iti trece.
Atentie! Daca in 3 zile nu dispare durerea du-te neaparat la doctor.
Eu am stat asa si nu mai puteam sa merg. Acum dupa operatie ma simt bine dar ai grija.

| 18cm a răspuns:

Pai sg nu e de la energizant ...ala e doar o bautro ca sucul care nu afecteaza nimic straight face

poate esti gravida rolling on the floor ( glumesc )

pai durerile la burta vin 1)din cauza ca nu ai mancat
2)din cauza ca nu tiai fac nevoile
3)diarielaughing

mult noroc sper sa iti placawinking

| AngelLHearT a răspuns:

Si eu am baut niste energizant ( cam vreo 2 doze) si am fost la fotbal dupa n-am avut nimic dar dupa un timp m-a luat durerea imi era sa nu fac hernie si n-am mai jukt ca m-a luat o durere mare la burta in stanga cred ca e de la energizant