| XatomisX a întrebat:

M-am trezit am baut apa cam 0.5 l si apoi am adormit si dupa 3 minute am vomitat putin in somn de ce? straight face am vazut ca unii au murit dupa ce s-au imbatat si au vomitat in somn nu puteam pati si eu la fel? sau doar la bautura se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai reflux esofagian.se poate intampla sa mori.dar nu oricand.ci atunci cand vei fi chemat.

| LostYou a răspuns:

Poate ai visat ceva, eu stiu.thinking

| Blackhoneybun a răspuns:

Don't die crying we need you ALIVE crying laughing

| Blackhoneybun a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma sufoc in somn :-s Si cand m-am trezit nu puteam sa respir :-s ma inecam sau ceva de genul :-s