| anonim_4396 a întrebat:

M-am trezit peste noapte si mi-am rotit trunchiul in partea dreapta si s-au auzit mai multe trosnituri la coloana, problema este ca acum de cand m-am trezit ma doare spatele in zona de mijloc si nu stiu ce este, simt durere cand rotesc capul mai ales. Aveti idee ce problema am si ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pacquiao a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la doctor.El va stii exact care este problema happy
Probabil este de la prea mult efort, daca ai mai avut probleme de genul asta, du-te la doctor, daca nu ai mai avut, poti astepta cateva zile sa vezi daca dispar durerile.
Sanatate! happy

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Petreci prea mult timp la calculator. Ai nevoie de sport.

| RobertMoon a răspuns (pentru Scherimuvi):

Haha, de unde stii tu ca nu fac sport?

| Andre00 a răspuns:

Salut happy..Deci,trosniturile sunt cauzate de deplasarea unei, sau unor vertebre din coloană big grin.Du-te la un chiropractician, pentru a-ți îndrepta vertebrele, fără durere. Succes big grin