| bliss23high a întrebat:

Ma cam doare in piept mai mult in zona inimii.cateodata am greata, durerea se duce spre mana stanga ba la umeri ba la brat antebrat. oare ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
greata poate fi de la fiere, iar acele dureri pe care le acuzi, nu le poti da de cap decat daca te consulta un medic de familie si este cel mai indicat...nu crezi? poate fi si o tensiune ridicata, motive se gasesc. fuguta la medic ca nu patesti nimic, dar daca eviti, vei putea avea probleme.
Multa sanatate si o zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Durerea apare de obicei de la muşchii intercostali.Dar nu e de neglijat, în cazuri mai rare apar de la boli cardiace.Asa că nu strică să mergi la medicul de familie. Sănătate maximă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva grav, dar totusi du-te la un medic! Sau la medicul de familie.