| ralubaa a întrebat:

Ma doar sanii si sunt foarte sensibili. Cand pun mana pe ei se simt niste noduli. oare este din cauza ca acum cateva zile am avut prima menstruatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sunt in crestere de aceea te dor.happy

| katy a răspuns:

Da e de la menstruatie, o sa-ti treaca durerea

| Mariiiiiiiaaaaaa a răspuns:

Da din aceasta cauza este!

| ralubaa explică:

Acum 10 zile am avut prima menstruatie sad happy