| karina_5950 a întrebat:

Ma doare de la un timp sau am o jena in mana stanga cu si simt asa cum e si o durere surda la inima,, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cati ani ai? Durerea cardiaca poate avea legatura cu mana stanga:in infarct durerea poate fi in umar, cot si poate cobora cuprinzand ultimele degete de la mana stanga. Dar evolueaza rapid! Mergi la medic daca simti asa ceva, urgent daca se poate.

2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Pot fi multe de aceea ar fi bine sa mergi la un consult. Ceri sa ti se faca si un EKG pentru orice eventualitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea avea :
probleme cu inima
circulatie proasta
tensiune