| sergent91 a întrebat:

Ma doare genunchiul stang cand il indoi. Nu m-am lovit sau sa fi suferit vreo operatie. Din ce cauza ar fi durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca este efectul unei lovituri care ai primit-o in timp si acum apar consecintele.Ar fi foarte bine daca ai merge la medicul de familie care iti va da o trimitere la un medic specialist pentru a vedea cauzele acestei dureri.

| XnaXpa a răspuns (pentru Stefan):

Si pe mina ma doare genunchiul stanga nici nu pot sa il indoi. cu ce pot sa ma ung sa imi treaca?

10 răspunsuri:
| AlxMro a răspuns:

Ia-ti o bicicleta si fa cateva ture in fiecare zi! dar inainte du-te pe la medicul de familie.

| Ir0nMaN a răspuns:

Din cauza ca cresti :d

| DizzYuzzY a răspuns:

Probabil ai mers prea mult ori ai stat intr-o pozitie incomoda pentru genunchihappy

| D3edii a răspuns:

Buna!happy
Poate pentru ca cresti.poate ai un carcel. poate ai stat in aceeasi pozitie mult timp. poate reumatism.happysfatul meu e sa-i spui mamei(tatalui)tau.va sti ce sa faca!happy
Sper ca te-am ajutat!happy
Fundita?smug

| onutzaony a răspuns:

Romatism.

| lumiganlatisse a răspuns:

Si voi sunteti frumoase ,

LUMIGAN te ajuta sa ai cele mai frumoase gene:densitate si lungime,colorit intens.Va invitam pe websit: http://www.lumiganlatisse.co.cc/

| dan1em a răspuns:

Prietene si pe mine ma doare tot genunchiul stang de vreo 8 luni. poate fii un menisc sau mai stiu eu ce cacaturi oricum ideea e ca daca mergi la doctor (la specialist) cel mai probabil o sa iti zica sa te operezi, ei bine nu iti recomand asta.toti care s-au operat au ajuns mai rau decat sunt. lasa treaba sa nearga de la sine.nu e nimic grav.asa ca nu iti face griji.

| dudarul a răspuns:

Am si eu problema ta ma doare genunchiul cand il indoi uneori si cand stau intins cu el. Cred ca e de la calculator de 2 saptamani stau pe el acum cat e vacanta happy cred ca din cauza asta e

| Chindris_Casian_1998 a răspuns:

Si pe mine ma doare insa din cauza ca am cazut foarte rau pe el