| jkjsix a întrebat:

Ma doare in partea dreapta de azi dimineata foarte rau. De la ce poate fi durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil o criza de fiere, daca este sus, sub coaste.
Daca este jos, in burta si se extinde pana la stinghia piciorului, atunci poate fi vorba de apenditcita.

| sierra1 a răspuns:

Poate ai călcat strâmb, știi și tu ce sensibilă e glezna...

| jkjsix explică (pentru sierra1):

Specific ca e in partea dreapta a stomacului...

| gratargratar a răspuns:

Cum e durerea, care sunt celelalte simptome, de cand e, cu ce boli te mai cunosti?

| jkjsix explică (pentru gratargratar):

E de la ovare sunt deja cu perfuzia in mana.

| sierra1 a răspuns (pentru jkjsix):

Sănătate!

| Adelina4679 a răspuns:

Poate sa fie de la o "criza" de fiere daca durerea se afla in cadranul drept superior