| Alexandrainfinit a întrebat:

Ma doare mana dreapta in zona cotului. E ca si cum am o vanataie si ma doare dar in interior iar atunci cand imi indrept mana trosneste (in zona unde ma doare). Pot face asta mereu si tot trosneste, adica stau cu ea normal(indoita) si cand mi-o indrept trosneste si ma doare. Nu stiu daca m-am lovit dar asa cred... Oare de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Mergi la un ortoped bun, nu te trata dupa net. Poate ai o tendinita sau ceva, si daca tot astepti asa s-ar putea sa devina cronica problema ta

| llllraullll a răspuns:

Probabil ai dormit intr-o pozitie rea sau te-ai lovit facand ceva fara sa iti dai seama. Indiferent de ce s-ar fi intamplat, eu zic sa mergi la un control daca ti se pare ca e ceva grav.