| Claudiudfd a întrebat:

Ma doare mereu genunchiul stang cand depun efort. Durerea este una mica in timpul antrenamentului, iar dupa ce stau incepe sa ma doara mai tare.Patesc asta de mult timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește o genunchieră ortopedica ( elastica). Găsești la decathlon. Eu am avut problema din cauza mersului pe bicicleta, iar genunchiera m-a ajutat. Asta pe lângă pauza îndelungată de la bicicletă.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Asa puiule... si altceva? Ce te mai doare?
laughing
Tu crezi ca aici e camera de garda sau doctoru' de familie?
Care e intrebarea?

| sawareekh a răspuns:

Unguent. Asa am pateam si eu, timp de 3 ani am intampinat aceasta problema (practic fotbal) iar unguentul este singura solutie.