| Prust a întrebat:

Ma doare spatele atata de tare, incat uneori imi vine greu si sa respir. Ce sa fac, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dragă
https://ro.wikipedia.org/wiki/Marcel_Proust
sau prust (?)

e de văzut un medic

| alina2k18 a răspuns:

Du-te la medic cat inca nu se agraveaza problema.