| papuciirupti a întrebat:

Ma doare stomacul/burta in partea de sus, stanga. ce ar putea fi? simt un fel de gol cu durere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Colonul, simptome de colon iritat, tu esti cel cu intrebarea despre flatulență? De aceea te doare prea multe gaze basini, dă lelaughing

| AndreiPlays a răspuns:

Salut, asta se intampla pentru ca ai alergat prea mult...Te doare sub coaste, nu?

| Cristina0002 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la pancreas. Și eu am aceeași durere. M-ai bine te-ai duce la doctor!