| Nistor2121 a întrebat:

Ma doare umarul am dormit rau nnoaptea trecuta si acum inca ma doare si nu stiu ca sa fac sa nu ma mai doara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Focutza a răspuns:

Din ce cauza te doare? L-ai fortat la sala? Ai avut un accident acolo?

| Nistor2121 explică (pentru Focutza):

Am dormit pe el cred