| anonim_4396 a întrebat:

Ma dor mâinile și picioarele, in special degetele și mai mult mana și piciorul stâng, am stafilococ auriu dar toate analizele bune, adică doar port bacteria, nu am infecție, durerile le am de 2 ani și în general vara nu mă doare absolut deloc și dacă le învelesc îmi trece.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Si care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acele dureri nu au legătură cu stafilococul auriu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stafilococul nu da durere de mana sau picior