| Diegoxyz a întrebat:

Ma ia amețeala rau de tot de cap.
Cand ma ridic din pat,când merg.
Vreau sa zic ca slăbiciune în corp nu simt,durerea o simt peste tot si pot sa merg normal, doar ca simt ca o presiune în cap și ma doare in zona tâmplei, frunții si a ochilor.
Imi e frica sa nu fi facut Accident Vasculad Cerebral!
sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 16 ani ai tai foarte putine sanse sa faci AVC. Mergi si fă niste analize complete, că te cam vaiti de sănătate prin toate intrebarile puse. Inclusiv te vaiti de pen.is.

| Diegoxyz explică (pentru darrio2007):

Aia e de mult laughing) s-a dezvoltat gicu destul de impresionant

| darrio2007 a răspuns (pentru Diegoxyz):

Te cred că si eu mai mint câteodată. Se pare totusi ca nu suferi prea mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ai tensiune arteriala marita!
Este exclus sa fii facut accident vascular cerebral, ca nu mai apucai tu sa scrii nimic pe internet, daca-l faceai, erai deja in coma.
Daca obisnuiesti sa consumi alcool, cafea si energizante, renunta o luna= doua la ele, ca iti dau aceste simptome, crescandu-ti tensiunea arteriala si dandu-ti ameteli.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am o soluție pentru tine.
Vrei să te vindeci sau să te plângi, să îi îmbogățești pe medici și farmciști?
Trimite mesaj privat.

| Frank51 a răspuns:

Lipsa de vitamine si minerale datorata absentei din dieta a legumelor/fructelor, sau poate din cauza unui deficit caloric/de glucide. Daca vrei sa stii sigur iti recomand sa faci analize.

| MădăAlle a răspuns:

Poate ai anemie