| Miruna57r734 a întrebat:

Ma inteapa rau in partea stângă sub coaste
Când merg
Ma i-a asa dintr o data tare
Ce poate fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreea213 a răspuns:

Te doare splina. trebuie sa faci miscare mai des. Toti patim asa.

| Anonimaaaa10 a răspuns:

Nu e grav nu te panica
Eu patesc asa cand alerg
Se intampla asta deoarece nu faci miscare
Mergi usor si nu alerga si incearca sa mergi cat mai mult.SI bea foarte multa apa
Sanatate :*