| qqqqqqqqq a întrebat:

Ma "inteapta" in piept pret de cateva minute. Ce sa fac? Sau de la ce este? Va rog am mare nevoie! Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înțepăturile în zona inimii pot fi semnul unei boli de inimă.
Astfel, dacă continuă, este bine să mergi la un consult.

| anonimg a răspuns:

Nu trebuie fundă.
Tu trebuie sa suni la 112 fără să mai stai pe gânduri.

| gothicbat a răspuns:

Ești îndrăgostit(ă) și te doare inimioara.

| animalulferoce a răspuns:

Probabil ca esti in crestere

| Alphacrow21 a răspuns:

Daca faci efort intens este o cauza, daca te inteapa cand esti acasa stai relaxat pe canapea si inchide ochii, poate trece daca te doare des consulta un doctor