| denydavid10 a întrebat:

Ma puteti ajuta? mi-e teama foarte tare de serpi, ii visez si mi-e frica sa merg la tara. inainte nu aveam nicio problema, dar acum ceva timp m-a speriat varul meu cu o soparla si mi-e frica si sa merg pe drum de tara. ce sa fac? aveti vreun sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| stefi26 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frca de serpi.eu ii ador si nu au ce sa iti faca, daca ii lasi in pace si ei te lasa ca nu o sa sara la vreme sa te muste

| TheFanta a răspuns:

Nu ai de ce sa nu mergi la tara foarte des poti vedea serpi si in plus acei serpi nu misca sunt de casa si trebuie sa iti fie frica decat vara pentru ca numai atunci apar. Funda?

| TheFanta a răspuns:

Scuze e musca*.

| dydy28 a răspuns:

Fara suparare dar ori te poti duce la un pshioterapeut ori sa-ti infrunti temerile