| emy05 a întrebat:

Ma simt din ce in ce mai prost,nu stiu ce am,ma doare foarte tare in zona buricului, si imi chiorae matele, de la ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nu ştiu ce ar putea fi.Eu îţi recomand să te duci la doctor dacă nu îţi trece.

| Empathizer a răspuns:

Mergi la medicul tau curant si inceteaza sa mai tot pui intrebari aici. Am inteles ca te-ai operat de apendicita in august, ca ai avut apendice subhepatic, ca ti s-a descoperit ficatul marit la ecografie in decembrie, ca te temi sa nu cumva sa ai cancer de colon, ca alte alea, minut cu minut. Ajunge!

| emy05 explică (pentru Empathizer):

Nute obliga nimeni sa imi rasp, ok? fac ce vreau si scriu ce vreau, daca nu-ti convine e treaba ta!

| Empathizer a răspuns (pentru emy05):

In loc sa pierzi timpul aici, mergi la medic. E cel mai in masura sa te ajute. Online nu vei rezolva nimic.

| emy100 a răspuns:

Material romanesc.Incearca sa mananci.

| adice a răspuns:

Faci cura de slabire?
poate iti este foame.