| anixxzyc a întrebat:

Ma trezesc cu nasul înfundat in fiecare dimineata (uneori nici nu mai pot sa respir pe nas) si daca imi suflu nasul dupa ce ma trezesc nu mi se mai înfunda deloc. E posibil sa fie alergie sau altceva si cu trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ma trezesc cu nasul înfundat i...E posibil sa fie alergie "

inceacă să-ți schimbi perna/plapuma

| Vântulalb a răspuns:

E posibila o sinuzita sau ceva pe aproape. Mergi la orl-ist.

| Alexia1208 a răspuns (pentru Vântulalb):

Și eu am ceva asemanator de când ma știu. La mine nu e chiar in fiecare dimineață. Oare nu sunt polipii?

| Vântulalb a răspuns (pentru Alexia1208):

Nu. Dar pot influenta.