| anonim_4396 a întrebat:

Ma trezesc in fiecare noapte intre orele 3 și 4. Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil te culci prea devreme.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu ma trezesc de vreo 3-4 ori pe noapte, nu stiu la ce ore ca nu ma uit la ceas... dintotdeauna. Nu e neaparat ceva rau. Se spune ca daca te trezesti noaptea poate fi din cauza ca ai apnee in somn (o afectiune pe care o au foarte multi oameni) dar nu e cazul sa punem diagnostice acum.