| LaviniuA a întrebat:

Ma uit la un documentar si ma doare un picior. O fi reumatism? Mi s-a facut si greata.

Cica unii s-au imbolnavit si altii inca nu. Au avut incredere in medici si in altii. Unii inca mai pun batista pe tanbal, altii o dau pe fata, dar acum la ce bun oricum? Ca suntem aproape in 2023.
Acum sunt la moda bubuielile. Adica daca te uiti la bubuieli, nu mai conteaza ca te doare un picior, de exemplu?

M-am uitat pe fereastra si am vazut ca e intuneric si acum imi vine iar sa mor. Oare ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la o simpla de durere de picior nu moare nimnei!
Sunt miliarde de oameni pe lume aasta care au reumatism, care au poliatrita, adica care au boli grave super dureroase si tariesc bine mers si tu vrei sa mori ca ai o durere nevralgica de picior, azi?

Ia un paracetamol si culca-te fiindca maine este o alta zi, mai frumoasa si mai buna si ai toate sansele sa nu te mai doar nimic.
Iesi dimineata la alergat si vei avea mai multe beneficii decat iti imaginezi sau te plangi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum simți că îți vine să mori? De obicei îți vine să trăiești?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai bagat legale, in loc de ce trebuie.
Te-a tepuit dealerul.

| relian a răspuns:

Atunci schimba canalu, urmareste si tu ceva la care sa nu te doara ceva, sa te simti bine laughing baga un film sexi, poate nu te mai doare picioru.
Ti s-a facut greata de la picior sau de la documentar?

| blackann a răspuns:

Nimic din ce ai scris nu prea face sens. Reciteste. Reintreaba.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pleacă in lume. Probabil locul in care stai este foarte deprimant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostie Cronica este. Dacă te doare ceva nu înseamnă că ai o problema de sanatate, și întrebarea ta e formulata într-un mod absurd, cred ca ori nu ai mai ieșit din casa de la nașterea lui Iisus ori suferi de scenarita.
Gândește mereu pozitiv, tu ești genul care face din țânțar armăsar pentru o chestie irelevanta, nu ai nimic stai chill ca ești ok, mai ieși din casa afara sa îți oxigenezi creierul, mai lasă netul.

| Adrian5575 a răspuns:

E din cauza norilor.

| IceRope a răspuns:

Dacă te uiți la o telenovelă te dor ambele? Sfat: nu mai bea alcool în exces, că uite ce rahaturi postezi.

| LaviniuA explică:

Vad ca nimeni nu s-a prins despre ce documentar vorbesc, desi are aproape 10 mil vizualizari dupa doar o saptamana. Credeam ca e clar la ce ma refer.
Cine a fost atent, o stie de un an.
Cenzura nu permite sa o spun mai explicit.

| Yparisa a răspuns:

Ești cam sensibilă și delirezi, poate ai febră sau ai exagerat cu drogurile. Ia-o mai ușor.