| MihaelaStyles a întrebat:

Ma ustura rau nasul, de parca imi vine sa stranut, dar nu stranut. Dau funda cat mai repede big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Solanoo a răspuns:

Ai alergieeee su daca esti racit asa sunt simptomele adic (eu cand sunt racita)

4 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Te incearca o raceala pe scurt :d Ia un paracetamol, nurofen, codrex ceva. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa... te ustura asta pentru ca l-ai umflat pre mult lasa-l asa si este o crema nu mai tin minte cum se numeste este una cu care te dai la nas cauta in farmaci este un pic mai mare si are un scris verde pe ea.Succes happy

| Speedmafia a răspuns:

Inflamația mucoasei din cavitatea nazală; la răceală cu guturai sau rinită alergică,

| MihaelaStyles explică (pentru Speedmafia):

Ce?

| Solanoo a răspuns (pentru MihaelaStyles):

Ai alergieeee su daca esti racit asa sunt simptomele adic (eu cand sunt racita)