| M4lky4 a întrebat:

Mai devreme am fost la baie si am avut scaun rosu cu putin maro. Acum cateva zile am mancat niste ardei capia rosii, oare sa fie de la ei sau sa am vreo problema de sanatate? Mentionez ca nu am avut sange pe hartia igienica. Nu mi s-a mai intamplat asa ceva iar ardei capia n-am mai mancat de foarte mult timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi de la ardei dar si de la hemoroizi. Numai un medic poate sa-si dea seama.

| Mmn a răspuns:

De la ardei 100%. Stai fara griji