| thepurge9005 a întrebat:

Mai pot sa cresc in inaltime la 18 ani? Am facut calculul care presupun ca prezice inaltimea ta folosind intaltimea la parinti si mi-a iesit 1.8.Eu am 1.76 acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ajungi la 1, 80.

| Anonima163333 a răspuns:

Poti creste pana pe la 24 de ani.
Ai sanse.Mananca echilibrat si sanatos si fa sport.

| Cksihja a răspuns:

Poți crește până la 1.80 și puțin mai mult dacă faci un sport de picioare.

| Jackpot2 a răspuns:

Poti sa crești pana pe la 22 de ani la băieți