| anonim_4396 a întrebat:

Mâine trebuie să mă duc să fac fișa medicala pentru angajare, precum ca sunt apt de munca si chestii de genul!
Ce am de facut acolo?
Nu am mai fost până acum!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa faci tot ce este nevoie, conform celor prevazute in fisa medicala, dupa caz analize si consultatii.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi din cabinet in cabinet conform fisei, la o policlinica de medicina muncii. Daca ti se cere sa platesti consultatiile sa ceri bon si factura. Conform legii angajatorul este obligat sa-ti deconteze cheltuielile medicale ocazionate de angajare.

| darrio2007 a răspuns:

Te prezinti cu dosarul medical si faci ce ti se va spune.

| sierra1 a răspuns:

Ai fișa in mână? ce rubrici are?