| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea are talpa taiata din cauza diabetului, tratamentul merge bine dar cand sta in sus o doare tare piciorul taiat dar si celalalt de la ce sa fie oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poate fi o tulburare de circulatie data de diabet

| Violleta2022 a răspuns:

Ce tip de diabet are mama ta?

| Donsavas a răspuns:

Sa discute cu medicul!