| Andreeaioan115 a întrebat:

Mama mea trage 2 fumuri de tigara inseamna ca fumeaza, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai face asta des? Isi aprinde Țigara doar ca sa tragă 2 fumuri?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, inseamna ca fumeaza, chiar si pentru 2 fumuri.

| SG1995 a răspuns:

Ca fumeaza da, dar nu inseamna ca e si fumatoare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SG1995):

E doar o problema de timp asta in 99% din cazuri. Ce mi se pare mai grav e ca maica-sa nu isi vede de asta mica si o lasa cu atitea timpenii in cap sa se descurce singura. Vezi ce intrebari are domnisoara si o sa intelegi despre ce vorbesc.

| untu a răspuns:

Cum adica trage doua fumuri? E fumatoare si depedenta de nicotina?

| Hexiled a răspuns:

Buna, depinde cat de des ai vazut tu ca mama ta a fumat, 2 fumuri nu inseamna ca fumezi, le poti trage doar la "misto". Asa cum cu 2 flori nu se face primavara.

| Pabibabum09 a răspuns:

Ăăm... Ce-am putea sa-ti răspundem la intrebarea asta? Normal, oricine pune gura pe o țigară, automat fumează...

| Hitalix22 a răspuns (pentru Pabibabum09):

laughing)))Mi-a placut asta

| AleexisViol3t a răspuns:

Nu stiu, depinde de cate ori a facut asta

| EmanuelKant a răspuns:

Trage sa nu se stinga.

| Farcas_Paul_1990 a răspuns:

Ana are doua mere, inseamna ca are mere, nu?

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru Farcas_Paul_1990):

Nu e chiar asa. Ana are doua mere, inseamna ca are un mar? Nu chiar.

| 8andrei a răspuns:

Clar

| Manolachi_George_1995 a răspuns:

Doar dacă folosește deodorant înainte