| Maria_7245 a întrebat:

Maria intreaba:
Buna... am o mare problema...pe data de 20 trebuie sa imi vina menstruatia
astazi m-a durut burta si am facut treaba mica foarte des, si ma ustura foarte tare spre seara cand m-am sters am observat ca aveam sange pe hartie, am cosuri iesite semn al menstruatiei ma puteti ajuta cu un sfat? este grav? tinand cont si ca in zilele trecute am avut contact sexual

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fie doar sindrom premenstrual, dar e posibil sa fie o infectie luata pe cale sexuala. daca simptomele dipar si menstra vine pe 20, totul e in regula. daca nu, mergi la ginecolog.

| bb_3126 a răspuns:

Pai...cu problema asta m-am confruntat si euwinkingstai linistita e doar o infectie urinara,nu e insignifiant,se poate agrava dar o poti trata,eu de exemplu am avut nolicin un antibiotic ff bun happy in ceea ce priveste sangele,e un semn al cistitei, doamne fereste! sau poate doar iti vine menstruatia, nu stiu mai asteapta.sh eventual fa-ti o urocultura happypentru siguranta happy