| Mamicata a întrebat:

Marijuana se depistează in analizele de sânge (generală)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un test antidrog da, adică ea este oricum în sânge, dar trebuie să o cauți în sânge. Dacă tu faci analize la colesterol, glicemie și calciu, n-o să-ți dea și marijuana sau alcool. Așa cum la analizele de sânge pentru alcoolemie nu îți dă colesterolul. Fiecare test caută anumite substanțe.

1 răspuns:
| hacktek a răspuns:

Bineinteles ca da.