| Benn12 a întrebat:

Masturbarea poate cauza o boala/infecție la rinichi sau infecție urinara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Absolut. La un moment dat se si usca si cadelaughing Nu patesti nimc de la ea man, in niciun caz boli la rinichi. Inefctii daca, daca nu te speli pe maini inainte.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu introduci nimic în uretră și ești curat pe mâini, n-ar trebui.

| Sofer a răspuns:

Nu cauzează dar sa te speli pe mâini înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub nici o forma

| morfeo a răspuns:

Din experienta mea nu

| Vladssss a răspuns:

Dupa 20 de utilizari se desprinde de corp si fuge