| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea poate duce la orbire? Am auzit ca daca o faci prea des o poti pati. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti orbi.

20 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Tinere nu ai nici o sansa sa orbesti, cel mult poti sa faci bataturi in palma.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu! straight face
Nu e adevarat

nony
| nony a răspuns:

Eeee, normal ca orbesti.Atat de rau incat nu mai vezi nici o fata in fata ta.Adevarata ta prietena este Palmela, sau sora ei, Manuela.Amandoua o fac pe Labayanova de-i sare sangele pe naswinking

| eni a răspuns:

Da, prima data o sa-ti cada mana, dupa care o sa-ti pierzi vederea si pa urma capul! Cred ca la misto ai pus intrebarea.

| oz a răspuns:

Intai uite-te sa vezi daca ti-au aparut fire de par in palma. Daca ti-au aparut...rau,foarte rau, incredibil de rau...happy

| Razvan a răspuns:

Omule, asta e buna.Nu te-ai gandit cinci secunde ca e o aberatie la fel de mare ca aia cu faptul ca te-a adus barza?rolling on the floor

| User a răspuns:

Cine ti-a spus a facut misto de tine... nu mai crede toate aberatiile.

| Deea a răspuns:

Hai mailaughing
Cine te-a mintit? Sa fim seriosi...nu e adevarat absolut deloc

| Alex_7297 a răspuns:

D-aia au ăştia de la mine din clasă ochelari!:o

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Dumnezeule mare! Nu orbesti. Din ce citesc, te prostesti nu orbesti. xoxo

| Hmmmm a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie p care am auzit-o p saptamana astalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| loredana2012 a răspuns:

Nu, nu e adevarat...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wtf? laughing aberatii -.-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai si tu grija... poate orbesti... dar nu cred ca este asa.freac`o cu multa placere.laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit la mai multa lume ca duce la orbire daca o faci exagerat. In fine, sper sa nu fie adevarat. Eu chiar am mici probleme de vedere si de asta am vrut sa intreb. Poate fi totusi si din cauza ca mai demult am purtat ochelari si i-am cam lasat. big grin Oricum, tot imi e putin frica. straight face

| ADRIA11112 a răspuns:

Eu imi dau laba pe http://4hdxxx.com

| larisahere12 a răspuns:

Wtf? tu te iei dupa toate miturile rolling on the floor nu e adevarat