| Derkes a întrebat:

Mereu am senzatia de nod in gat, ca mi se umfla gatul practic. Uneori simt ca urechile mele imi sunt fierbinti, imi amortesc mainile, picioarele fara nici un motiv. Am zile in care ma simt relativ bine si zile cand ma simt ciudat. Senzatia de nod in gat o am de saptamani bune. Cand mananc ceva, dupa doua inghitituri parca nu mai pot, nu efectiv parca mi-l elimina organismul. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu putem stii, mergi la medic fa ti toate analizele si vei vedea cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie anxietate dar nu e sigur, oricum tu erai predispus la anxietate