| anonim_4396 a întrebat:

Mereu seara mi se face foame si nu stiu de ce pentru ca mananca destul de mult in timpul zilei pana la 6 si pe la 8, 9 mi se face foame si chiar foame nu pofta sau altceva! Poata sa imi spuna si mie chineva de ce mi se intampla asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Cina iti spune ceva? E masa pe care trebuie sa o iei seara. e normal sa ti se faca foame.