| Feyenooord666666 a întrebat:

Merita un irigator bucal?

Si daca da de la ce firma?

Folosesc deja zilnic ata dentara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Merita! Este foarte bun, curața mult mai bine ca ața dentara, mai exact, este varianta ei „automată". Eu il am pe aceasta, l-am cumpărat de la E-mag, acum observ că nu este vândut de E-mag. Sunt multumita de el, functionează foarte bine, nu am avut probleme.

https://www.emag.ro/......D81VSMBBM/

O altă prietenă il are pe acesta:
https://www.emag.ro/......DR7B32BBM/

E foarte multumita și ea.

Exista mai multe, la preturi mult mai mari, acum depinde de bugetul pe care il ai. Merită să investești, deoarece iți vei pastra dantura curata și o sa mergi mai rar pentru curățarea ei la medicul stomatolog.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita cu varf si inzecit!
Nu mai folosesc ata dentara de ani de zile, practic de cand am cumparat primul hidro-floss (irigator cu apa pentru gura) si am cate unul montat in feicare baie, ca toata lumea sa poate sa-ti spele gurita si dintii, dupa ce mananca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Merita, e mult mai eficient si mai usor de folosit, cel putin la dantura mea