| 9988 a întrebat:

Metode de a iti mari sanii! Urgent... si vreau sa raspundeti serios. fara mistouri sau glume proaste! Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant silicon

| BiancaAndreeaa a răspuns:

Sincer nu prea ai Cum sa Îți mărești sânii în mod natural. Poate doar dacă mergi la sala și faci exerciții pentru piept dar nu vezi mari diferențe Doar faci niște mușchi. Și eu mă confrunt cu aceeași problema dar nu am de gând sa îmi pun implanturi. Optează pentru un sutien potrivit care sa aibă push up. Va da senzația de sâni mai mari. Sau Cumpăra ți bureți. De asemenea sunt pe YouTube video uri despre Cum sa te machezi pe piept pentru a crea impresia de niște sâni mai mari când porti decolteu. În rest doar silucoanele sau injecțiile te salvează dar exista riscul sa te îmbolnăvești.