| mariutzanicolaescu a întrebat:

Metode de slabire eficiente si sanatoase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Http://www.mypyramid.gov/
Iti calculeaza BMI-ul si in functie de rezultat iti da un regim alimentar sanatos, in care nu slabesti repede, dar nici nu mai pui inapoi.
Ar mai fi si alte variante, de exemplu cura de slabire realizata de General Motors, slabesti barosan in primele doua saptamani si iti modifica metabolismul astfel incat dupa cura nu-ti vine sa mai bagi prostii (fast food, prajeli s. a.) in tine.

Răspuns utilizator avertizat
| aLeks_4722 a răspuns:

Poti incerca asta, in fiecare zi, iti garantez ca functioneaza : http://www.youtube.com/watch?v=dR7EwpZQ8sc

| juliane8 a răspuns:

Eu am tinut dieta dukan pe care o poti citi accesand blogul meu:
http://juliane8.wordpress.com