| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Mey ce se intampla cu mine? fizic si in greutate slabesc dar ma ingras vazand cu ochiisadnu inteleg nimic... din ce in ce par mai grasa dar grasimile scad din ce in ce mai multhee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca ai facut o problema psihica privind slabitul si ca, desi slabesti, ti se pare ca esti tot mai grasa. Du-te la un psiholog sau un psihiatru, e foarte grav ce ti se intampla tie, sunt numeroase femei care au avut de suferit de la acest tip de probleme si unele chiar au murit.

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Huh? Adica te ingrasi in anumite zone si in unele slabesti sau ce tot bolborosesti?

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Mey voi radeti da nu rezolvati nimiccryinge ca si cum as umfla un balon si din ce devine mai mare din ce e mai usorsadsadsadcredeti ca eu inteleg ce mi se intampla?sadsadsadn-am mai pomenit asa ceva

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Auziti daca sunteti grei de minte asta e nu vam obligat eu sami rasp...

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Moony eu am impresia ca punctajul este mai important decat orice pentru uhappyhappyhappypentru punctaj dai raspunsuri? scuze ca te intr no spun din rautate dar am vazut ca te supara cand iti da lumea STUPID...conteaza asa de mult pentru u?hee hee

| mariazet45 a răspuns:

Mey ce se intampla cu tine, nu ai legat 2 cuvinte in toata fraza aia care ai scris-o. Nu inteleg nimic. Mai gandeste-te ce se intampla cu tine si apoi spun-ne si noua

| moonY a răspuns:

Am ras 5 minute! apoi mi'au luat alte 5 minute sa incerc s'o descifrez
tu slabesti fizic sau psihic?laughing)
serios.cre' ca am inteles... te urci pe cantar si ai kg mai putine.insa oglinda arata altceva?
schimba oglinda... te deformeazalaughing schimba cantarul...nu e bun.sau fa sport.ai tesuturile lasate de la kg alea in minus.transforma'le in masa musculara. tesut ferm.
sper ca am inteles bine intrebarea.sa nu fi consumat alte 5 minute scriind randurile astea(da' macar am rashappy

| moonY a răspuns:

Nu stii sa legi2 cuvinte.am trecut peste asta.incerc sa te ajut.chinuindu'ma sa descifrez mesaju'asta criptat. iar tu votezi"stupid"
ti'am sp sa faci sport. daca iti arata cantarul ca ai kg minus inseamna ca slabesti. e logic.si daca totusi tu esti umflata ca un balon.ai tesuturile lasate. FA SPORT! daca eu iti dau un sfat si tu votezi ca fiind stupid.nu'sh ce cauti tu punand intrebari. n'ai ce face? vrei sa fii bagata in seama? contorizezi raspunsurile sa dormi linistita ca intereseaza pe cineva de problema ta?
du'te la un medic si lasa'ne in pace

| moonY a răspuns:

Daca ai stii sa explici poate n'ai mai avea o existenta atat de complicata.
(stiu, o sa am 4 voturi "stupid". nu te deranja, mi-am asumat riscul, nu ma deranjeaza!)

| moonY a răspuns:

Thoooooooooamne. tu ai citit ce am scris?
dar acum ca m'ai prins...recunosc.DA! nu stiai? castigi premii pentru puncte...eheee...mai informeaza'te...
(pentru intrebari nu se dau premii, asa ca opreste'te!)
si daca mai ai ceva sa'mi sp.trimite un mesaj... eu nu'ti mai raspund aici ca tu strangi mai multe puncte decat mine!

| afrodita17 a răspuns:

Nici eu nu am inteles nimic...straight face

| afrodita17 a răspuns:

Adica tu te ingrasi, si cantarul iti arata pe zi ce trece kg mai putine?:?

| Wtf9000 a răspuns:

Ce vrea sa zica e ca se ingrasa slabind. Ahaa... confused

| Klara a răspuns:

Inteleg ce vrei sa zici.
Deci cantarul arata mai putine kilograme, insa tie ti se pare ca tot esti grasa.
Hmm...nu e bine crying
E o chestie psihica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti anorexica? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My god. Iar incepe.