| Geo1318 a întrebat:

Mi-A aparut ca un coș lângă buzele la pasarica ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prima tentatie a fost sa-ti raspund si eu cu o gluma dar, probabil, esti tanara si cosurile apar. Daca se inmultesc mergi la medicul de familie sa te trimita la un medic specialist.

| DeathIncarnate a răspuns:

Are mere?

| BuLaNNNeL a răspuns:

De la oja de pe degete se trage.

| YouandI a răspuns:

Poate e chiar un cos, lasa-l în pace până trece, daca nu trece și apar mai multe mergi la medicul de familie să îți dea o trimitere la ginecolog.

| Aimwork a răspuns:

Nu pot sa spun daca nu vad xD

| MessiAdi a răspuns:

Da