| 14523689326852365263559326326862359 a întrebat:

Mi-a iesit o chestie dintr-un cos si nu stiu ce e.
Chiar in seara asta mi-am stors cosul de pe nas ca il aveam de vreo 3-4 saptamani si mai intai mi-a iesit puroi putin, apoi ceva mai mult sau mai putin solid, dupa o sarit un amestec de sange si altceva pe oglinda apoi sange. Ce erau chestiile alea doua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Mergi la un dermatolog competent sa iti dea un sfat/consult medical. 3-4 saptamani un cos nu e normal, si mai ales ca ai procedat corect ca l-ai ``stors``.