| Pufarina601 a întrebat:

Mi-am făcut acum 3-4 zile încă o gaura in ureche și mâine este ziua unei prietene care își serbează ziua la piscina, este vreo problema dacă apa aceea ajunge la ureche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Viorel47gk a răspuns:

Nici un fel de priblema, atata timp cat apa este curatata si este ok din punct de vedere igienic, nu o patesti nimic la ureche.

| lexusen3 a răspuns:

Nu, nu este.