| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut acum 4 luni un piercing sub buza si a trebuit sa il refac deoarece era stramb, iar acum dupa ceva timp mi-a iesit ca un fel de cos deasupra de el.
https://ibb.co/Jr8T68H nu ma deranjeaza doar ca se vede urat, ce e si ce pot face sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Esti sigur ca-i cos?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu curge nimic si nu ma doare, nu stiu daca e cos am zis ca arata ca un cos

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibila "infectie"?