| SmecerulS a întrebat:

Mi-am intinis picioru ieri si ma doare noada fundului. Nu l-am intins la maxim.
Nu ma doare tare dar e enervant. Ma ia ma lasa cateva ore apoi iar ma doare.
Vreau sa stiu daca ma va lasa peste cateva zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AngelSarah345 a răspuns:

Daca ai facut un brusc un efort fizic, normal ca te doare. Dar oricum o sa iti treaca in 2-3 zile.

| Kiddemo a răspuns:

Da te va lasa