| Bella08122016 a întrebat:

Mi-am luat o soluție pentru negei VEROLIT FORTE si mi s-a umflat foarte rau degetul, iar sub negei si in jurul lor s-a făcut o basica mare alba si negul este in ea si e rosu pe lângă ea.
Este normal? Un negel este mare, l-am cam tinut un an poate chiar 2.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, du-te la medicul de familie si ia o trimitere la dermato, este gratis daca inca esti elev, acolo dermatologul va vedea despre ce este vorba si iti va recomanda o crema sau ti-l va extirpa.