| FallenDude a întrebat:

Mi-am pierdut increderea in minesad... Ceva sfaturi? Fara psiholog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| punish3r a răspuns:

Stiu ca pare ciudat dar poti incerca un "tratament" prin hipnoza, e destul de eficient si nu e deloc daunator(cauta videoclipuri pe youtube).alt lucru pe care ai putea sa-l faci este sa practici un sport(efortul fizic are si capacitati de dezvoltare a psihicului). capul sus si la treaba!

3 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

Pur si simplu, accepta realitatea, aceptat-tewinking asat este tot ce trebuie sa faciwinking

| Încrucişătorul a răspuns:

Pai asta e unul din miile motive de ce exista psihologi.

| MessiFootballPlayer a răspuns:

Nu te mai gandi la asta in ceva timp o sa dispara sentimentul Funda?