| fatamisterioasa32 a întrebat:

Mi-am scris din greseala cu pixul pe o alunita putin iesita in relief acum o saptamana si inca nu s-a sters toata pasta.Credeti ca are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nimic daca nu sangereaza, va iesi pixul cand faci baie

| 0rlando a răspuns:

Nu are absolut nimic, doar să nu o tai, în rest poți să o și colorezi dacă vrei.

| Azµre a răspuns:

Șterge cu spirt. Ce minte poți avea. N-are nimic.

| Ana0Maria a răspuns:

Da, o sa mori. Ce sa ai? Spala-te!