| thefortgod a întrebat:

Mi-am zguduit capul puternic si acum ma simt cam ametit.
Este ceva grav? Va trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Daca te-ai si lovit, mergi la medic.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Chiar sunt curios cum ai reușit asta

| DavidIron a răspuns:

Cum ai reușit?

| An0nim0000 a răspuns:

1. normal ca daca iti zgudui capul amețești
2. daca te ai si lovit o sa tina vreo 2-3 zile maxim, nu constant, poti sa iei un paracetamol
3. Daca nu te ai lovit pana maine iti trece

| thefortgod explică (pentru An0nim0000):

Nu m-am lovit, si azi tot sunt ametit...

| DavidIron a răspuns (pentru thefortgod):

Mai ai și alte simptome pe lângă amețeală?